Jádrové vrtání

Provádíme vrtání děr do betonu a panelů.
Jádrové vrtání do všech stavebních materiálů

Jádrové vrtání do všech stavebních materiálů

Potřebujete zhotovit otvor do betonu, panelu, nebo do cihlové zdi? Hledáte vrtací technologie, které vynikají bezprašným provozem a minimálními vibracemi? Přejete si zhotovit otvor s maximální přesností? Zavolejte nám. 

Provádíme jádrové vrtání neboli diamantové vrtání do všech běžně používaných stavebních materiálů. Nejčastěji vrtáme do betonu, panelů, kamene, tvárnic a cihel. Předností jádrového vrtání je zcela čisté zhotovení kruhového otvoru do různých stavebních materiálů. Technologie jádrového vrtání vyniká minimálním hlukem a vibracemi a umožňuje zhotovení otvorů velkých průměrů bez ovlivnění statických vlastností konstrukcí. Díky kropení vrtu a odsávání nečistot je zároveň jádrové vrtání bez prachu.

Provádíme:

  • Vrtání do betonu
  • Vrtání do panelů
  • Vrtání do kamene
  • Vrtání do tvárnic
  • Vrtání do cihel

GALERIE

Fotogalerie naší práce

Další služby

Dále vám nabízíme

Moderní vybavení

Disponujeme moderním strojním vybavením, které nám umožňuje provádět jádrové vrtání v několika režimech. Provádíme jádrové vrtání všemi směry a pod různými úhly do hloubky až 2 500 mm. 

Variabilní režimy vrtání

Variabilní režimy nám umožňují diamantové vrtání za sucha, za mokra, z ruky i ze stojanu. K vrtání využíváme diamantové korunky s výbornou prostupností tvrdým materiálem. Výkonná technika nám umožňuje dosahovat maximální kvality vrtů a s vynikajícím vrtacím výkonem v celém rozsahu průměrů. 

Pojďte s námi spolupracovat

Přejete si zhotovit přesné otvory do betonu, panelu nebo kamene? Zavolejte nám a objednejte si profesionální jádrové vrtání. Sídlíme v obci Troubsko u Brna. Jádrové vrtání, instalatérské práce a topenářské služby vám poskytujeme v celém Jihomoravském kraji. Podívejte se na služby, které vám poskytuje naše rodinné kadeřnictví.

1. Zavolejte nám

Zavolejte a sdělte nám svou poptávku. Následně si domluvíme termín schůzky.

2. Cenová nabídka

Před realizací provedeme zaměření a připravíme cenovou nabídku.

3. Realizace

Po schválení cenové nabídky provedeme v domluveném termínu realizaci vaší zakázky.

Zavolejte nám a sdělte nám vaše přání