Kadeřnictví

Nabízíme kadeřnické služby pro pány, dámy i děti.
Kvalitní kadeřnické služby

Kvalitní kadeřnické služby

Přejete si upravit váš střih? Rádi byste novou barvu vlasů? Hledáte úpravu vlasů na svatby, promoce a rodinné oslavy? Zavolejte nám. Poskytujeme vám profesionální služby rodinného kadeřnictví. 

Nabízíme vám kompletní kadeřnické služby v klidném a příjemném prostředí s individuálním přístupem. Poskytujeme vám dámské, pánské a dětské stříhání, barvení vlasů a účesy pro slavnostní příležitosti. Stříhání provádíme na sucho i na mokro. Součástí našich služeb jsou vlasové zábaly, výživové kúry a vlasové masky na roztřepené konečky. 

Provádíme:

  • Dámské, pánské a dětské stříhání
  • Účesy pro slavnostní příležitosti
  • Vlasové zábaly
  • Barvení vlasů

GALERIE

Fotogalerie naší práce

Další služby

Dále vám nabízíme

Používáme kvalitní vlasovou kosmetiku

Využíváme prvotřídní vlasovou kosmetiku a kvalitní vlasové přípravky, které jsou šetrné k pokožce a vlasům. K barvení používáme špičkové přírodní barvy na vlasy bez amoniaku a silikonu. Naše přípravky vlasy vyživují, regenerují a poskytují jim přirozený lesk a vitalitu. Jednoduše vašim vlasům poskytneme nejlepší péči.

Kde nás najdete?

Kadeřnictví Jaroslavy Lhotecké se nachází na adrese Lišky 21 v obci Troubsko u Brna. Máme pro vás flexibilní otevírací dobu. Klienty přijímáme pouze po předchozím telefonickém objednání. Zajímá vás cena našich služeb? Podívejte se na ceník stříhání, barvení a účesů.

Pojďte s námi spolupracovat

Využijte kadeřnické služby pro pány, dámy a děti. Objednejte se, zavolejte nám na číslo +420 607 585 529, nebo napište na e-mail jarka.lhotecka@gmail.com. 

Podívejte se na naše další služby, které zahrnují kvalitní instalatérské práce, odborné topenářské služby a montáže zařízení na změkčení vody.

1. Zavolejte nám

Zavolejte a sdělte nám svou poptávku. Následně si domluvíme termín schůzky.

2. Cenová nabídka

Před realizací provedeme zaměření a připravíme cenovou nabídku.

3. Realizace

Po schválení cenové nabídky provedeme v domluveném termínu realizaci vaší zakázky.

Zavolejte nám a sdělte nám vaše přání