Topení, podlahové topení, čištění topení, termokamera

Děláme realizace a servis topení v Jihomoravském kraji.
Profesionální topenářské služby

Profesionální topenářské služby

Poskytujeme vám komplexní topenářské práce. Realizujeme rozvody tepla, instalace podlahového vytápění, výměny radiátorů a proplachové čištění otopných těles a rozvodů tepla. Součástí našich služeb je odborné poradenství v oblastech tepelných rozvodů a zdrojů tepla. Dále vám poskytujeme odbornou detekci tepelných ztrát termokamerou. 

Provádíme:

  • Výměny radiátorů
  • Instalace podlahového vytápění
  • Čištění otopných těles a rozvodů tepla
  • Detekci tepelných ztrát termokamerou

GALERIE

Fotogalerie naší práce

Další služby

Dále vám nabízíme

Instalace podlahového vytápění

Poskytujeme vám kompletní instalace podlahového vytápění a napojení na tepelné čerpadlo, plynový kotel a další zdroje tepla. Sálavé podlahové vytápění vyniká vysokou efektivitou vytápění při nízké teplotě tepelného média (22–26 °C). Vytápění je rovnoměrné po celé místnosti a oproti vytápění radiátory nedochází k cirkulaci vzduchu a víření prachu. Díky podlahovému vytápění docílíte lepšího tepelného komfortu. Zároveň vám nebudou překážet mnohdy nevzhledné radiátory.

Čištění otopných těles a rozvodů tepla

Provádíme proplachové čištění otopných těles a rozvodů tepla. Proplachovací metodou čistíme podlahové topení, radiátory, stěnové topení, otopná tělesa a potrubní rozvody do průměru 2″. Zároveň provádíme proplachování rozvodů pitné vody před prvním použitím. Pravidelná údržba a čištění otopného systému snižuje náklady na vytápění. Znečištěná voda topného systému způsobuje zanesení potrubí usazeninami, vodním kamenem a řasami a tím snižuje efektivitu topného systému o 15–25 %. K čištění využíváme proplachovací kompresor ROPULS. 

Výměny radiátorů a detekce tepelných ztrát termokamerou

Provádíme výměny radiátorů a ventilů bez nutnosti vypouštění kapaliny z topného systému. K výměně radiátorů totiž využíváme zamrazovací zařízení. Tento způsob výměny je vhodný především pro velké otopné okruhy v rodinných a bytových domech.

Zlepšíme efektivitu vašeho vytápění a pomůžeme vám snížit náklady za topení. Pomocí termokamery detekujeme tepelné ztráty v rozvodech tepla. Po analýze tepelných ztrát vám na místě ukážeme problémová místa a navrhneme řešení jejich oprav. Následně odstraníme příčiny tepelných ztrát a ušetříme vám cenné náklady.

Instalo servis Lhotecký | vodoinstalace, instalatérské a topenářské práce včetně servisu a dalších služeb

Pojďte s námi spolupracovat

Využijte profesionální topenářské práce. Zavolejte nám a objednejte si naše služby. Realizace podlahového vytápění, výměnu radiátorů a čištění otopných systémů provádíme v Brně a v celém Jihomoravském kraji. Podívejte se také na naše další služby, mezi které patří montáže zařízení na změkčení vody, jádrové vrtání a kadeřnické služby v obci Troubsko u Brna.

1. Zavolejte nám

Zavolejte a sdělte nám svou poptávku. Následně si domluvíme termín schůzky.

2. Cenová nabídka

Před realizací provedeme zaměření a připravíme cenovou nabídku.

3. Realizace

Po schválení cenové nabídky provedeme v domluveném termínu realizaci vaší zakázky.

Zavolejte nám a sdělte nám vaše přání