Úprava vody, změkčovače

Zbavíme vás tvrdé vody v domácnosti. Investujte do změkčení vody.
Instalace přístrojů na změkčení vody

Instalace přístrojů na změkčení vody

Zanáší se vám spotřebiče vodním kamenem? Má vaše kohoutková voda nevalnou chuť? Potýkáte se často s poruchami myčky, pračky nebo ohřívačů vody? Pak možná máte problém s tvrdou vodou.

Tvrdá voda je častým problémem v mnoha lokalitách v České republice. Potíže s tvrdou vodou řeší domácnosti i firmy. Velmi tvrdá voda totiž způsobuje nadměrnou tvorbu vodního kamene, který zanáší spotřebiče. Typicky se jedná o myčky, pračky, kávovary, varné konvice a průtokové ohřívače. Vodní kámen snižuje efektivitu ohřevu vody, zvyšuje riziko poruchy a také snižuje životnost spotřebiče.

Provádíme:

  • Poradenství
  • Montáže změkčovačů vody
  • Měření tvrdosti vody

GALERIE

Fotogalerie naší práce

Další služby

Dále vám nabízíme

Jak předejít následkům tvrdé vody?

Nejlepší aktivní ochranou proti vodnímu kameni je měkká voda. Zavolejte nám, provádíme poradenství a montáže změkčovačů vody.

Zdarma změření tvrdosti vody

Zavolejte nám, přijedeme za vámi a zdarma změříme tvrdost vaší vody. Podle zjištěné tvrdosti vody vám odborně poradíme a doporučíme nejvhodnější model zařízení na změkčování vody.

Montáže změkčovačů vody

Poskytujeme vám kvalitní změkčovače vody pro rodinné domy, byty i firmy. Přístroje pro změkčení vody zajišťují automatickou a elektronicky řízenou úpravu vody podle daných parametrů. Změkčovače dovedou upravit i velmi tvrdou vodu. Díky změkčení vody zamezíte vzniku vodního kamene, ochráníte vaše spotřebiče a významně ušetříte náklady za jejich opravu nebo výměnu.

Instalo servis Lhotecký | vodoinstalace, instalatérské a topenářské práce včetně servisu a dalších služeb

Pojďte s námi spolupracovat

Pořízením změkčovače vody ochráníte vaše spotřebiče před vodním kamenem. Měření, konzultace a montáže změkčovačů vody provádíme v Brně a v širokém okolí. Nepřehlédněte také naše další služby, mezi které patří instalatérské práce, jádrové vrtání do betonu a profesionální kadeřnické služby v obci Troubsko u Brna.

1. Zavolejte nám

Zavolejte a sdělte nám svou poptávku. Následně si domluvíme termín schůzky.

2. Cenová nabídka

Před realizací provedeme zaměření a připravíme cenovou nabídku.

3. Realizace

Po schválení cenové nabídky provedeme v domluveném termínu realizaci vaší zakázky.

Zavolejte nám a sdělte nám vaše přání