Voda, odpady, inspekční kamera

Realizujeme a opravujeme rozvody vody, odpadů a topení.
Rozvody vody a kanalizace

Rozvody vody a kanalizace

Specializujeme se na zhotovení nové vodoinstalace a na opravy rozvodů vody a kanalizace. Rozvody vody a kanalizace realizujeme ve všech materiálech. Dále provádíme rekonstrukce vodoinstalace, opravy stoupaček a domovních přípojek vody a kanalizace. Samozřejmou součástí našich služeb jsou kompletní dodávky veškerého instalačního materiálu a příslušenství.  

Provádíme:

  • Instalatérské práce
  • Opravy vodoinstalace
  • Kontroly inspekční kamerou

GALERIE

Fotogalerie naší práce

Další služby

Dále vám nabízíme

Instalatérské práce

Poskytujeme vám kompletní instalatérské práce. Provádíme instalace a výměny vodovodních baterií, umyvadel, toalet, odpadních sifonů a dále vodovodních kohoutů a pojistných ventilů. Dále provádíme zapojení praček, myček, bojlerů a dalších spotřebičů.

Opravy vodoinstalace

Součástí našich služeb jsou profesionální opravy vodoinstalace. Realizujeme pohotovostní opravy rozvodů vody i plánovanou údržbu vodoinstalace. Opravujeme vodovodní potrubí, domovní stoupačky a dalších rozvody vody a kanalizace. Kromě pohotovostních oprav vám poskytujeme vyhledání a posouzení závady na rozvodech teplé a studené vody.

Kontroly inspekční kamerou

Disponujeme moderní inspekční kamerou, která nám umožňuje provádět kontroly nepřístupného vodovodního potrubí a kanalizace. Zjistíme příčinu snížené funkčnosti vašich zařízení a odhalíme problémová místa. Zároveň vám navrhneme postup opravy a postaráme se o odstranění všech závad.

Instalo servis Lhotecký | vodoinstalace, instalatérské a topenářské práce včetně servisu a dalších služeb

Pojďte s námi spolupracovat

Objednejte si nové zhotovení vodoinstalace, nebo využijte opravy rozvodů vody. Zavolejte nám. Sídlíme v obci Troubsko u Brna. Vodoinstalační práce provádíme v Brně a v celém Jihomoravském kraji. Dále vám poskytujeme odborné jádrové vrtání, instalaci zařízení na změkčení vody a profesionální topenářské služby.

1. Zavolejte nám

Zavolejte a sdělte nám svou poptávku. Následně si domluvíme termín schůzky.

2. Cenová nabídka

Před realizací provedeme zaměření a připravíme cenovou nabídku.

3. Realizace

Po schválení cenové nabídky provedeme v domluveném termínu realizaci vaší zakázky.

Zavolejte nám a sdělte nám vaše přání